
Дриль пневматичний з реверсом, самозатискний патрон 1,5-10 мм, 3/8" INTERTOOL PT-0903
- Немає в наявності
- Код: PT-0903
999 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Дриль – це один із найпопулярніших інструментів вдома та на виробництві. Пневмодриль PT-1903 призначений для свердління отворів під час проведення будівельних, оздоблювальних, столярних, слюсарних та інших робіт.

Ефективна робота
Дриль розвиває швидкість обертання до 700 об/хв., що дозволяє свердлити отвори в різних матеріалах: дерево, сталь, цегла, кераміка, скло, пластик тощо. Не боїться високих навантажень протягом тривалого часу, зносостійкий, має високий ресурс роботи.
На дриль встановлений самозатискний патрон, він легко фіксує свердла з діаметром хвостовика від 1.5 до 10 мм та не дає їм прокручуватися.
Завдяки регулюванню обертів на кнопці «пуск», дрилем можна свердлити різні матеріали, також використовувати з різними насадками. Зверху, над кнопкою запуску, розташовується кнопка реверса для зворотного обертання.

Зручність
Компактний та легкий алюмінієвий корпус має невеликі габарити, що забезпечує маневреність та можливість роботи у важкодоступних місцях. Кнопки керування зручно розташовані під пальцями, дуже зручно працювати інструментом при свердлінні серійних отворів. Прогумована накладка на ручці забезпечує надійний хват в роботі. Латунний фітинг для простого підключення дриля до пневмосистеми.

Експлуатація інструменту
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 200 л/хв. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм.
Для максимально довгої експлуатації інструмента рекомендується використовувати дриль з повітряним фільтром та лубрикатором, для очищення повітря від непотрібних домішок та насичення його мастилом для змащення рухомих деталей інструмента.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0903
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Витрата повітря | 170 л/хв |
| Патрон | 1.5-10 мм |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,280 кг |
| Об'єм | 0,002035 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип пневмодрилі | пряма |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Вага | 1.28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 999 ₴










