
Шланг спіральний 15 м з конекторами INTERTOOL GE-4002
- Немає в наявності
- Код: GE-4002
499 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Шланг спіральний призначений для поливу газону, саду, а також для очищення доріжок, різних поверхонь тощо. Відмінно підходить для господарських робіт, поливу городу, клумб тощо. Завдяки своїм унікальним властивостям шланг легко переносити, він не перегинається та компактно складається.

Легке підключення
Шланг оснащений універсальними конекторами для швидкого монтажу розпилювачів та поливалок до джерела подачі води. З'єднання стандартних розмірів для садових поливальних інструментів 1/2" та 3/8", при цьому діаметр шланга становить 12 мм та забезпечує гарну прохідність напору води.

Надійні матеріали
Шланг спіральний для поливу INTERTOOL GE-4002 виготовлений з високоякісних матеріалів: поліпропілену (PP), ABS-пластику та етиленвінілацетату (EVA) — екологічно чистого спіненого каучуку. Забезпечує високу еластичність і легкість, шланг зручно зберігати, після роботи компактно складається витками, не плутається під ногами та не загинається в процесі роботи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-4002
| Діаметр шланга | 12 мм |
|---|---|
| Довжина шлангу | 15 м |
| З'єднувальний розмір для шланга | 1/2" и 3/8" |
| Вага | 0,854 кг |
| Об'єм | 0,010605 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 12 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Довжина | 15 м |
| Вага 1 п.м. | 1.13 кг |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Тип виробу | Шланг |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Сфера застосування виробу | Сільське господарство |
| Робоче середовище | Вода |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
- Ціна: 499 ₴









